Z pasją i z pasji

Grafika i reklama. Moja pasja „od zawsze”.  Pasja, która stała się pracą, radością i satysfakcją. Pasja, która pozwala tworzyć. Z pasją.

Tworzymy z planem

W życiu nie wszystko idzie zgodnie planem. W naszych realizacjach – już tak. Plan. Strategia. Harmonogram. To ważne atuty naszej pracy.

Tworzymy dla Ciebie

Indywidualność. Gust. Branża. Sytuacja. Zdarzenia. Pomysły. Każdy z nas jest inny. Każdy z nas jest ważny. Potrzeby każdego są inne. Naszym zadaniem jest im sprostać. Kreatywnie i skutecznie. Dlatego usiądź wygodnie. MY TWORZYMY. DLA CIEBIE.

Z pasją i planem, czyli...

Jak przebiega proces

Ważny jest dla nas KLIENT. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Określamy potrzeby i warunki brzegowe. Przedstawiamy projekt. Rozmawiamy o szczegółach. Realizujemy zaakceptowany pomysł, zgodnie z kosztorysem. Dodajemy obsługę serwisową. Z naszej pasji powstaje twój produkt. Służący wizerunkowi. Przynoszący korzyści. Spełniający oczekiwania.

Potrzeba

Określenie potrzeby, zbieranie informacji, materiałów.


Oferta

Przygotowanie oferty cenowej, określenie szczegółów zamówienia, formy płatności, terminów realizacji.


PROJEKT

Przystępujemy do projektowania graficznego, konsultacje z klientem.


Akceptacja
Akceptacja projektów i wszystkich elementów zamówienia. Na tym etapie ważne jest aby klient dokładnie sprawdził projekt pod kątem merytorycznym.
REALIZACJA

Przechodzimy do realizacji - oklejanie, drukowanie, produkcja. Ten etap kończymy dostawą.


GWARANCJA

Wszelkie zamówienia realizujemy zgodnie ze sztuką i w oparciu o wiedzę i doświadczenie, dlatego otrzymujecie Państwo produkt wysokiej jakości, który użytkowany zgodnie z przeznaczeniem i konserwowany zgodnie z instrukcją będzie długo zachowywał swoje właściwości.